kasetony podświetlane

Rodzaje najczęściej wybieranych reklam świetlnych

W Polsce technologia świetlna rozwija się w zastraszającym tempie. Rozbudowują się również gałęzie marketingu, dostosowując dla swoich klientów najciekawsze, najlepsze i unikatowe rozwiązania. Wielu przedsiębiorców, zarówno w dużych, jak i małych miastach zaczyna korzystać z reklam świetlnych. Ich ogromna różnorodność pozwala zwrócić uwagę przechodniów w najbardziej zatłoczonych miejscach Polski. Co najczęściej przykuwa uwagę klientów lokalów?

Kasetony i inne reklamy świetlne

kasetony podświetlane Na rynku krajowym wyróżnić można kilka rodzajów tego typu reklam, w tym między innymi litery podświetlane. Zauważane są one szczególnie w galeriach handlowych. Ich zadaniem jest wyróżnić nazwę firmy, jej logo lub ważne dla oka informacje, takie jak menu zawieszone na ścianie, czy plakaty informujące o promocjach. Litery podświetlane wykorzystują technologię LED, zapewniającą bardzo widoczne światło, przy niewielkiej cenie za prąd. Kolejnym rodzajem instalacji są neony. Te, dzięki mieszankom różnych gazów, są w stanie stworzyć naprawdę ciekawe kolory. Służą nie tylko do ozdoby elewacji lokalu, ale również do wzbogacenia jego wnętrza. Rurami neonowymi często oznacza się ważne miejsca, takie jak bar, czy scena. Wśród preferowanych przez klientów reklam świetlnych znalazły się również kasetony i gabloty reklamowe. To wytrzymałe konstrukcje, które stosowane są najczęściej na zewnątrz.

kasetony podświetlane Materiał, z którego są wykonane, zależy od potrzeb odbiorcy oraz grafiki, jaką chce na nich umieścić. Producenci wykorzystują między innymi warstwowe płyty typu dibond, szkła akrylowe oraz aluminium. Reklamy tego typu świetnie sprawdzą się zarówno nocą, jak i za dnia. Są przy tym niezwykle odporne na niekorzystne warunki pogodowe. Najczęściej firmy zajmują się przygotowaniem każdego z tego typu reklam. Są jednak zakłady, które projektują wyłącznie świetne litery podświetlane, neony czy produkują najlepsze kasetony podświetlane w Warszawie, Gdańsku, Krakowie, czy innych dużych miastach. Z łatwością można tam zaobserwować każdy z typów reklamy. Tym sposobem można wyszukać inspiracji i najodpowiedniejszego rozwiązania dla biznesu. Ogromny wybór rodzajów reklam świetlnych pozwala przedsiębiorcy dokonać wyboru spełniającego indywidualne potrzeby.

Kupujący może wybrać interesujący go wzór neonów, liter podświetlanych, czy kasetonów. Producenci najczęściej doradzają przy wyborze reklamy, a także są w stanie stworzyć nawet najbardziej skomplikowane wzory. Dzięki temu można stworzyć unikatową, estetyczną i świetnie wyglądającą reklamę przedsiębiorstwa.