kalendarze książkowe na zamówienie

Ciekawe pomysły odnośnie kalendarzy książkowych

Używanie kalendarza w telefonie komórkowym zdecydowanie ma wiele zalet. Komórka jest zawsze pod ręką, nie musimy szukać długopisu żeby coś w nim zapisać, nie nosimy dodatkowych rzeczy w torbie. Ponadto komórka sygnałem dźwiękowym przypomni nam o zbliżającym się wydarzeniu, co jest szczególnie ważne dla osób zapominalskich.

Kalendarze na zamówienie

kalendarze książkowe na zamówienieMimo to, nadal można dostać klasyczne kalendarze książkowe na zamówienie. Kto ich używa, kiedy się przydają? Nawet miłośnicy nowych technologii nie muszą lubić kalendarzy elektronicznych. Jeśli komórka się rozładuje albo zepsuje to zostajemy bez dostępu do danych odnośnie zaplanowanych spotkań. W kalendarzu książkowym można zapisać też więcej rzeczy, nie tylko godzinę i miejsce spotkania, ale inne ważne informacje. Mogą to być uwagi dotyczące klienta, wskazówki dojazdu na miejsce spotkania, czy numer telefonu danej osoby. Ponadto, klasyczny kalendarz książkowy będzie wyglądał bardziej elegancko i stylowo, niż korzystanie z kalendarza w telefonie. Jakie kalendarze można zamówić? Mogą mieć format zeszytowy lub mniejszy, okładkę wykonaną z tkaniny skóropodobnej lub obitą innym materiałem. Do wyboru są praktycznie wszystkie kolory tęczy, od czerni po barwy jaskrawe.

kalendarze książkowe na zamówienieKażda kartka kalendarza może przedstawiać od jednego do trzech dni. Na końcu często znajdziemy mini roczne zestawienie wszystkich miesięcy. Ogromną zaletą kalendarzy na zamówienie jest możliwość personalizacji. Na okładce może się znaleźć logo firmy czy nasze inicjały. Metoda tłoczenia na gorąco to doskonała opcja uszlachetnienia produkty. Dobrym pomysłem jest wybór kalendarza z adresownikiem lub notatnikiem umieszczonym z tyłu. To dodatkowe miejsce na zapiski. Warto zaznaczyć, że personalizacja kalendarzy na tym się nie kończy. Dobre firmy pozwalają na umieszczenie na okładce własnego tekstu czy grafiki, umieszczenie zdjęć jako ,,przekładka” po każdym miesiącu, czy też na dodanie aforyzmów na dole stron. Kalendarz staje się wtedy praktycznym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby. Osoba lubiąca porządek i dobrze zorganizowana od razu go doceni, a i osoba zapominalska i roztrzepana będzie miała z niego pożytek.

Im więcej kalendarzy się zamówi tym mniej się zapłaci za jedną sztukę. Przy pojedynczym zamówieniu kalendarz będzie kosztował nawet kilkadziesiąt złotych. Jednak jeśli będziemy zamawiać kalendarze na prezent dla wielu osób, czy kalendarze dla przedsiębiorstwa to ich cena znacząco spadnie. Dobrze jest zatem zaplanować zbiorcze zamówienie z wyprzedzeniem, żeby doszło na czas.